MÖBLER / Bord / Damskrivbord 5005402
*
nr 500 5402
Damskrivbord
nyrokoko, valnöt, längd: 100, djup: 52, höjd: 96, (skador)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Tema
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skador skrivbord valnöt
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:25
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:04
*
Damskrivbord
nr 500 5402
Damskrivbord
nyrokoko, valnöt, längd: 100, djup: 52, höjd: 96, (skador)
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
- Tema
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skador skrivbord valnöt
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57 -
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13 -
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:25 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:04